درباره تیگت

شرکت «تیگت» فعالیت خود را به عنوان یک شرکت دانش بنیان در حوزه IT در حدود 10 سال پیش آغاز و بیش از 1000 پروژه موفق را به سرانجام رسانیده است. شرکت تیگت با هدف پیشبرد خدمات اینترنتی در صنعت گردشگری اقدام به ارائه خدمات در این عرصه کرده و با رویکرد ها و خدمات نوین توانسته تا گام های مثبتی در عرصه مشتری مداری و محیط کاربری جذاب و کاربردی برای مسافرین و مشتریان خود بردارد.

از همین رو با همکاری با شرکت ها و آژانس های برتر بین المللی در زمینه پرواز و هتل مانند expedia.com ، kiwi.com ، booking.com ، tripadvisor.com و ... و همچنین تمامی شرکت های هواپیمایی ایرانی و آژانس های معتبر و چارترکننده اصلی پرواز و هتل در داخل ایران توانستیم سیستمی جامع و کامل با پایین ترین قیمت نرخ ممکن به همراه بالاترین کیفیت و بیشترین سرعت ارائه دهیم.

تیگت قابلیت ارائه خدمات B2B به آژانس های مسافرتی در قالب پکیج کامل سایت، وب سرویس پرواز، وب سرویس هتل، وایت لیبل و ... و همچنین پنل های B2C به مشتریان خود را دارد که تمامی این خدمات با در نظر گرفتن نیاز های همکار و همچنین مسافر برنامه ریزی شده اند و سعی شده است نهایت مشتری مداری و بازده بالا در آنها رعایت گردد.